Ugrás a tartalomra

Kirendeltségvezető

Mozgalmas és érdekes munkahelyet keresel?
DOLGOZZ NÁLUNK!

Kirendeltségvezetői munkakörben

Néhány érdekesség a leendő kirendeltségvezető feladataid közül:

  • vagyonvédelmi operatív feladatok végrehajtatása,
  • személy- és vagyonőrök képzése, ellenőrzése,
  • részvétel a szakmai anyagok összeállításában,
  • jelentések, elemzések, javaslatok készítése,
  • őrutasítások, munkautasítások rendszeres karbantartása,
  • együttműködés a vevőkkel és az alvállalkozókkal.

Munkavégzésed helye: Százhalombatta

Szakmai önéletrajzodat várjuk a „jelentkezem”
gombra kattintva.

Munkádért kapsz:

  • megbecsülést, fejlődési lehetőséget,
  • versenyképes jövedelmet,
  • élet- és balesetbiztosítást,
  • cafeteria-t,
  • kiváló és mozgalmas munkakörnyezetet.

Te lehetsz a következő csapattag, mert:

  • minimum 2 éves élőerős őrzésvédelmi területen szerzett objektumvezetői vagy szolgálatvezetői tapasztalattal rendelkezel,
  • középfokú végzettséged van,
  • személy- és vagyonőri igazolvánnyal, (tanúsítvány) rendelkezel,
  • jogosítványod és vezetési tapasztalod is van,
  • MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak (Word, Excel).

Százhalombatta, 2440 Magyarország
Pest
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása