Ugrás a tartalomra

Betanított kézi csomagoló

Sárvári partnerünkhöz keresünk munkavállalókat, ingyenes buszjárattal több útvonalon!

A következő feladatokat kell majd megoldanod:

Baromfi termékeket kell pakolni, válogatni, lemérni, habtálcába helyezni és csomagolni

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • A fizetésed minden héten kedden pontosan érkezik.
  • A munkába járásban segítünk, hiszeningyenes buszjáratokat indítunk több útvonalon.
  • Húsipari termékeket ottani dolgozóként kedvezményes áron megvásárolhatod.

Egyéb információ:

  • Állandó 1 műszakos munkarend (5:40 - 14:40 vagy 13:40-22:00)
  • Bérezés: 9900Ft/nap
  • Céges buszjárat természetesen biztosítva van számodra, amely számos településen megáll

A munkába állás feltétele:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő vizsgálat, és negatív eredmény
  • jó kézügyesség, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • húsfeldolgozói tapasztalat előny, de nem feltétel

Segítünk a tüdőszűrő beszerzésében, pontosabban elmondjuk hogyan tudod elintézni a leggyorsabban.

Munkavégzés helye: Sárvár

Céges buszjáratok az alábbi útvonalakon járnak:

  • Karakó - Kemenespálfa - Kerta - Boba - Iszkáz - Kiscsősz - Kispirit - Nagypirit - Csögle - Egeralja - Adorjánháza - Bánhalmapuszta - Külsővat - Mersevát - Rábasömjén
  • Duka - Jánosháza - Kemenespálfa - Boba - Nemeskocs - Alsó Celldömölk - Celldömölk - Nagysimonyi - Sitke - Sárvár
  • Zalaerdőd - Keléd - Hetyefő - Dabranc - Gógánfa - Zalagyömrő - Csabrendek - Sümeg - Ukk - Kissomlyó - Borgáta
  • Zalaegerszeg - Egervár - Györvár - Vasvár - Alsóújlak - Kám - Szemenye - Bejcgyertyános - nyőgér - Sótony - Sárvár
  • Zalaegerszeg - Győrvár - Vasvár - Alsóújlak - Bejcegyertyános - Nyőgér - Sótony - Sárvár
  • Batyk - Bérbaltavár - Csehi - Csehimindszent - Kemendollár - Mikosszéplak - Olaszfa - Pakod - Pethőhenye - Pókaszepetk - Rábahídvég - Zalabér - Zalabesenyő - Zalaszentiván

Így jelentkezz erre az állásra:

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, és nyomj a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 516 8911 -es telefonszámon várja hívásodat hétfőtől-péntekig 8:00 és 16:00 óra között.

Zalaegerszeg
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.01.2022

Állás megosztása