Ugrás a tartalomra

Key Account Manager (Budapest)

Pozíció leírása:Kereskedelmi feltételek önálló tárgyalása;
Vevőspecifikus stratégia megvalósítása;
Termékelérhetőség és láthatóság folyamatos biztosítása;
Piacrész és jövedelmezőségi célok teljesítése;
Megtérülő értékesítés ösztönzési mechanizmusok kialakítása/megvalósítás/elemzés;
Bottom-up éves értékesítési terv, vevőspecifikus befektetési terv/megtérülés;
Elemzések: Vevőtrendek, Versenyelemzés termékcsoportonként, Fair share index;
Nemzetközi feladatok: Partnerspecifikus meetingen aktív-konstruktív értékteremtő támogatás.Követelmények: Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség;
Magabiztos aktív angol nyelvtudás írásban-szóban egyaránt;
Szoftvereket haladó szintű ismerete: Windows10, Office 365, SAP / SAP BW, PIVOT/POWER PIVOT;
3 év FMCG tapasztalat nemzetközi vevők Key Account Managereként, vagy nemzetközi vevőnél Beszerzőként.Munkavégzés helye: BudapestJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 04.08.2021

Állás megosztása