Ugrás a tartalomra

KEY ACCOUNT MANAGER

Feladatok:

  • Meglévő kapcsolatok fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése, új üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Kapcsolattartás az európai és régiós key account vezetőkkel,
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése,
  • Költségcsökkentési projektek megvalósítása, vevői költségcsökkentési célszámok elérése,
  • Közreműködés a felelősségi körébe tartozó key account vevők üzleti tervének meghatározásában a cég értékesítési és marketing stratégiája alapján,
  • A key account vevőihez kijelölt értékesítési és vevőszolgálati munkatársakkal az optimális csapatmunka és együttműködés kialakítása,
  • A helyi értékesítési és piaci trendek (vevők, gyártók, szállítók, versenytársak) ismerete, követése, erről a vezetés tájékoztatása annak céljából, hogy a cég a key account értékesítési startégiáját a helyi piaci környezetnek megfelelően alakíthassa,
  • Felelősséggel tartozik a key account vevőkre dedikált, és konszignációs készletekért (forgási sebesség, készletérték), a készletadatok pontosságáért (készlethiány)
  • Elszámolások, beszámolók készítése, tárgyalások előkészítése,
  • Szerződésben foglalt határidők követése, reklamációkezelés.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki VAGY gazdasági végzettség,
  • Minimum 5 éves műszaki értékesítői VAGY üzletfejlesztői tapasztalat B2B szegmensben - ipari környezetben,
  • Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • Utazási hajlandóság Magyarországon, esetenként külföldön.

Előny:

  • Karbantartási termékek, szerszámok, munkavédelmi termékek ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Vállalati autó magánhasználatra is,
  • Munkavégzéshez laptop és mobiltelefon,
  • Szakmai képzésekben részvételi lehetőség,
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalatnál kiszámítható munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Magyarország

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig (rugalmas munkarend)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 30.01.2023

Állás megosztása