Ugrás a tartalomra

Készítménygyártó

Dolgoztál már élelmiszergyártásban, vagy lenne kedved hozzá? Akkor itt a lehetőség, hogy jó bérért, bejárási támogatással egy halfeldolgozó üzemben készíts halkészítményeket.

Feladataid a következők lesznek:

·halak feldolgozása a tisztítástól a daraboláson át egészen a készítménygyártásig, persze, megadott receptúra alapján,

·a munkád része lesz némi árumozgatás, takarítás, eszközök karbantartása is,

·belső oktatásokat kapsz, hogy a munkádat az előírások, utasítások alapján tudd elvégezni,

·együttműködsz majd a vágótér dolgozóival.

Te vagy a mi emberünk, ha

·legalább szakmunkás végzettséggel rendelkezel,

·húsipari termékgyártói vagy húskészítménygyártói tapasztalat előnyt jelent,

·felelősségteljesen, precízen végzed a munkádat,

·nyitott vagy a tanulásra.

Egy lépéssel a többiek előtt jársz, ha

·azonnal munkába tudsz állni,

·van hasonló területen szerzett tapasztalatod.

Amit kínálunk:

·határozatlan idejű munkaszerződés,

·tapasztalatod alapján a kereseted ebben a bérsávban fog mozogni: nettó 230.000-270.000 Ft/hó, a munkában elért teljesítményed szerint a béred növekedhet,

·munkába járás támogatása,

·kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

Szentgyörgyvár, 8393 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 01.07.2022

Állás megosztása