Ugrás a tartalomra

KERESLET, KÉSZLET- ÉS TERMELÉSTERVEZŐ

Feladatok:

  • Igény-előrejelzések rendszeres összegyűjtése az ügyfelektől,  az előrejelzett termékekről és mennyiségekről naprakész adatbázis vezetése
  • Vevői előrejelzések és múltbeli értékesítési adatok alapján a minimális és optimális készletszint tervezése
  • A korábbi vevői előrejelzések értékelése, visszajelzések készítése
  • Részvétel az árlista frissítésében a marketing csapattal, a forgalmazók és belső ügyfelek tájékoztatása a változásokról
  • Árubeszerzések és belső gyártások kezelése, priorizálása a meghatározott minimum készletszintek alapján
  • Kapcsolattartás az ügyfélszolgálati osztállyal és a belső gyártási csapatokkal a folyamatban lévő és tervezett gyártási rendelések priorizálása érdekében
  • Gyártási tervek folyamatos nyomon követése, módosításának kezdeményezése a határidők betartásának biztosítása érdekében
  • Gyártási problémák megoldásának támogatása a gyártási késések minimalizálása érdekében
  • Állapot- és teljesítményjelentések összeállítása
  • Az illetékes osztályok azonnali tájékoztatása az aktuális készlet-, beszerzési és termelési tervek változásairól.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős felhasználói szintű MS Office, különösen Excel ismeretek
  • ERP ismeret
  • Talpraesett, proaktív és precíz munkavégzés
  • Konstruktív megoldó készség, csapatmunkára való készség

Előny:

  • Élelmiszeripari, egészségügyi vagy vegyipari területen szerezett tapasztalat

Ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Munkaidő, munkarend:

  • Hétfőtől péntekig, irodai munkarend

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 15.01.2022

Állás megosztása