Ugrás a tartalomra

Kereskedelmi ügyintéző (7392)

kereskedelmi ügyintéző munkatársat keresünk!

Partnerünk a mai napig családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, a minőség és az innováció melletti elkötelezettségének köszönheti, hogy az alapítás óta eltelt több mint hat évtizedben családi kisvállalkozásból a világon mindenhol jelenlévő vállalatcsoporttá nőtte ki magát.

84 országban csaknem 400 vállalattal képviselteti magát, és világszerte 62.000 munkatárs áll a Partnerek szolgálatára.

Távmunkában végezhető, és előny ha a jelölt Budapest, Pest megye vagy Komárom-Esztergom és Fejér megyében lakik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Megbízónk meglévő ügyfeleivel napi szintű kapcsolattartás és ügyintézés
  • Vevőik megtartásában való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kellő műszaki ismerettel vagy érdeklődéssel rendelkezzen
  • Hogy a telefonos ügyfélkezelésben és ügyintézésben, illetve az ehhez kapcsolódó értékesítési feldadatokban otthonosan érezze magát és ezáltal megtalálja azt a napi kihívást, ami hosszútávon is motiválttá teszi
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalatot
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Budapest vagy Pest megyei lakóhely

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Távmunkában végzendő pozícióhoz minden eszközt és havi rendszerességű költségtérítést biztosítanak
  • Ha a műszaki termékekkel kapcsolatosan eddig még nem volt lehetősége tapasztalatot gyűjteni, akkor annak megismertetésében segítenek
  • Munkatársaik minden támogatást megadnak, hogy sikeres kereskedelmi ügyintéző kollégaként hosszútávon is megtalálja számítását
  • A hatékony betanítás mellett rendszeres oktatásokban részesítik és elegendő időt adnak arra, hogy mindezt a napi munkájában is használni tudja.
  • A havi alapfizetésen túl, egyéb vonzó prémiumokat és cafeteria elemeket biztosítanak!

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása