Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Kereskedelmi munkatárs Szarvas és környéke (7396)

kereskedelmi munkatársat keresünk!

Ha szeretnél lakhelyeden, vagy annak közelében dolgozni, ha szeretsz emberekkel foglalkozni és rugalmas munkaidőre vágysz, akkor jelentkezz kereskedelmi munkatársnak!

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • készpénzkölcsönök átadása,
  • a heti törlesztőrészletek begyűjtése,
  • közreműködés az ügyfelekre vonatkozó hitelképesség-vizsgálatban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló emberismeret,
  • lelkesedés és ambíció,
  • jó kommunikációs készség,
  • érettségi bizonyítvány,
  • jogosítvány.

Előnyök:

  • Van tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén.
  • Jó a kommunikációs készséged.
  • Képes vagy önállóan és csapatban dolgozni.
  • Függő biztosításközvetítői hatósági vizsgával rendelkezel.

Amit nyújtunk:

  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás,
  • fix alapbér és bónusz,
  • kötetlen munkaidő,
  • céges mobiltelefon,
  • munkavégzéssel összefüggő üzemanyagköltség térítés,
  • élet és balesetbiztosítást minden munkavállalóik számára,
  • sikerorientált, vidám csapat.

Szarvas, 5540 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.01.2022

Állás megosztása