Ugrás a tartalomra

Karbantartó technikus - Sárvár

Feladatok:

  • Automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése
  • Tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése
  • Kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások
  • Átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját
  • Elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítás

Elvárások:

  • Mechatronikai vagy elektromos középfokú végzettség
  • Elektronikai alapismeretek, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása, alkalmazása
  • Pneumatika, PLC, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Műszakrend:

  • Folyamatos

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Alapbéren felüli juttatások: cafetéria, havi bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok (Répcelak, Celldömölk, Pápa, Vasvár, Szombathely településekről)
  • Ingyenes, cég által biztosított szállás lehetőség (egyszemélyes szobák)

Munkavégzés helye:

Sárvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. sárvári, gyártó partnere számára toboroz szakembereket.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02988@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 3311945 -ös mobilszámon!

 (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Sárvár
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 24.01.2022

Állás megosztása