Ugrás a tartalomra

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Fejér megyei, neves járm&#369ipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ TECHNIKUSFeladatok

  • Az üzem működését akadályozó hibák elhárítása
  • Műszaki hibák sürgősségi javítása
  • Preventív javítások, karbantartások elvégzése
  • Aktuális karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Általános PLC ismeretek
  • Munkavégzés képessége csapatban és önállóan
  • Szorgalom, precíz munkavégzés
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • PLC programozói ismeretek és tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, 100%- utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helyeFejér megye

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ TECHNIKUS, Fejér megye

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Fejér
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 22.01.2022

Állás megosztása