Ugrás a tartalomra

Karbantartó pozíciók Vas megyében

  • karbantartási (mechanikus/elektromos) feladatok elvégzése
  • egyes üzemekben, gépeken fellépő hibák elhárítása, minimalizálása
  • javító és megelőző karbantartási munkálatok elvégzése
  • eseti és tervezett mechanikus/elektromos karbantartások, javítások elvégzése
  • folyamatos üzemmenet biztosítása
  • szükség esetén meghibásodott alkatrészek cseréje
  • elvégzett javítások dokumentálása

Elvárások / Requirements

  • középfokú szakirányú végzettség (mechanikai, elektronikai vagy mechatronikai végzettség)
  • releváns szakmai tapasztalat
  • számítástechnikai alapismeretek
  • 2/3/4 műszak vállalása
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldókészség

Amit nyújtunk / Benefits

  • kiemelt bérezés és juttatási csomag
  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • felelősségteljes munkakör
  • ingyenes szállás és utazási költségtérítés

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es és a +36/20-235-33-10-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a v.balint@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!