Ugrás a tartalomra

Karbantartó mérnök - Sárvár

Karbantartó mérnök

Elvárások:

  • Villamosmérnök / Gépészmérnök végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Kommunikációs angol nyelvismeret
  • Határozott, önálló, vezetői készségekkel rendelkező személyiség

Feladatok:

  • Karbantartók munkájának koordinálása, szakmai irányítása, fejlesztése
  • Karbantartási terv készítése, végrehajtása, költségterv készítése és kontrollja
  • Kapcsolattartás külső kivitelezőkkel, karbantartókkal
  • Megelőző és prediktív karbantartási tevékenységek tervezése, irányítása, szervezése
  • Műszaki anyagok biztosítása, készletszintjének meghatározása, optimalizálása
  • Veszteségcsökkentő, hatékonyságnövelő projektek szakmai támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Albérleti hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Sárvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legjobb húsipari cégéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Sárvár
Vas
Teljes munkaidő
3 -5 év munkatapasztalat

Létrehozás dátuma: 27.02.2020