Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Karbantartó-lakatos (6588)

karbantartó-lakatos munkatársat keresünk!

Partnerünk csomagolóanyagok gyártása területén vezető szerepet betöltő cég,

karbantartó-lakatos munkatársat keresünk részére.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek és gépészeti berendezések tervezett karbantartásának, felújításának és szükség szerinti javításának végrehajtása.
  • Gépek és gépberendezések kenése, olajozása, tisztítása.
  • Üzemzavarok, meghibásodások gyors elhárítása.
  • Meghibásodások hiba ok elemzése, az elemzések alapján javaslattétel módosításokra, megelőző tevékenységek meghatározása.
  • A karbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek, eszközök és szerszámok igénylése.
  • Elvégzett karbantartási munkák dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (géplakatos, mechatronikus).
  • Gépkönyvek, műszaki rajzok olvasásának ismerete.
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes ismeretek.
  • Alapos, pontos munkavégzés.
  • Problémamegoldó szemlélet.
  • Csapatmunkára való készség.

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • TPM ismeret.
  • Egyetemes eszterga és marógép kezelési ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Folyamatosan fejlődő munkahely, multinacionális vállalati környezet,
  • kihívást jelentő munka.

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs  levél megküldésével.

Békéscsaba
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 19.11.2021

Állás megosztása