Ugrás a tartalomra

Karbantartó lakatos

Stabil hátterű, európai szinten piacvezető Zala megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • A gyár területén működő gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése, ezek karbantartása, javítása
  • Épületfenntartással kapcsolatos karbantartások, javítások
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek szerelése, karbantartása,
  • Termelőegységek kiszolgálása,
  • Egyéb lakatos munkák

Szeretnénk, ha rendelkeznél a következőkkel:

  • Műszaki irányú végzettség (lakatos, ipari gépész, forgácsoló, hegesztő),
  • Gépszerelésben, javításban szerzett tapasztalat,
  • Megbízhatóság,
  • Rugalmasság,
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

Emelőgép kezelői vagy targoncás jogosítvány

Miért érdemes jelentkezni hozzánk?

  • Korrekt bérezést vihetsz haza,
  • 13. havi fizetést vihetsz haza a cég éves eredménye alapján,
  • Magas összegű, szabadon felhasználható Cafeteria keretet kapsz
  • 100%-os munkába járási támogatásban részesülhetsz saját gépjárműre is

Lenti
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása