Ugrás a tartalomra

Karbantartó lakatos

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

A Fornetti kecskeméti és kiskunfélegyházi karbantartási csapata keresi új munkatársait az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  •  A vállalat üzemeiben működő berendezések, gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása
  •  Az új gépek berendezések üzembe helyezése
  •  A biztonságos élelmiszergyártás zavartalanságának biztosítása tervszerű megelőző karbantartással
  •  Munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése
  •  Az épület állagának megóvása érdekében szükséges karbantartások elvégzése

Elvárások:

  •  Gépszerelő, lakatos végzettség
  •  Kiváló fizikai erőnlét, jó állóképesség
  •  Szakszerű, felelősségteljes munkavégzés kihívásokkal teli feladatokkal
  •  Több műszakos munkavégzés vállalása (12 órás műszak: Kecskeméten 3 napos váltásban, Kiskunfélegyházán 4 napos váltásban)

Amit kínálunk:

  •  Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
  •  Munkába járási támogatás
  •  Igényes munkaruházat már belépéstől
  •  Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Céges mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  •  Fornetti Kft. kecskeméti üzeme: 6000 Kecskemét, Városföld 92. vagy
  •  Fornetti Kft. kiskunfélegyházi üzeme: 6100 Kiskunfélegyháza, Csongrádi út 1.

Cégünkről és a munkakörökről további információért hívhat minket a 06-80/20-45-25 ingyenes telefonszámon, továbbá érdeklődhet a 06-70/376-9101 telefonszámon is.

Várjuk jelentkezését önéletrajzával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kiskunfélegyháza, 6100 Magyarország
Kecskemét
Bács-Kiskun
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 25.05.2022

Állás megosztása