Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Gyöngyösi higiéniai termékeket előállító piacvezető multinacionális vállalatunk részére keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Karbantartó Gépbeállító

Ajánlatunk:

  • 13. havi munkabér
  • Munkábajárás támogatása 27 Ft/ km
  • Cégesbuszjáratok EGYÉSZ HEVES Megye területéröl
  • Cafetéria 240.000 Ft
  • Kiemelt műszakpótlék  40%
  • Élet- és balesetbiztosítás, táppénzkiegészítés
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos egészségügyi ellátás
  • Határozatlan idejű szerződés közvetlenül a vállalat SAJÁT állományába
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Számos egyéb juttatás, és jutalom
  • Kiemelkedő teljesítmény esetén előre lépési lehetőség

Jelentkezz, ha:

  • rendelkezel műszaki, mechanikai, karbantartói, autószerelői területen tapasztalattal
  • vagy gépészethez, gépgyártáshoz kapcsolódó szakirányú végzettséggel
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendben való munkavégzést,
  • tudod használni az Office programokat (Microsoft Excel, Word),
  • jó a kommunikációs és probléma megoldó készséged.

Feladataid lesznek:

  • Automata gyártósorok működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása
  • A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
  • Karbantartásokban és átállásokban való közreműködés
  • Műszaknapló dokumentálása
  • Termékek ellenőrzése

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezz elektronikusan, vagy a +36 30 195 4487 telefonszámon.

Karbantartó gépbeállító (Gyöngyös)

Gyöngyös
Heves
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 29.09.2020

Állás megosztása