Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk autóipari beszállító vállalat, mely bővülő csapatába keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Karbantartási Vezető

Feladatok:

  • Gépek, berendezések működésének biztosítása
  • Karbantartók munkájának irányítása
  • Megelőző karbantartás elvégeztetése.
  • Dokumentációkészítés
  • Gépáttelepítések támogatása
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év releváns karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Jó szervezőképesség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

  • Túrkeve

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Karbantartási Vezető - Túrkeve

Túrkeve, 5420 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.05.2022

Állás megosztása