Ugrás a tartalomra

Karbantartási koordinátor - Tatabánya

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Pozíció területei:

  • Műszaki: Karbantartás

Pozíciószint:

  • Középvezető / Csoportvezető

Feladatok:

  • A Gépészkarbantartó műhely munkájának irányítása, kooperálás a termelés, minőségbiztosítás, anyagbeszerzés azonos szintű vezetőivel
  • Szervezi, irányítja a karbantartást, gondoskodik a szükséges anyagok beszerzéséről, a szakhatósági engedélyek elintézéséről
  • Aktívan részt vesz a gyártásban felmerült zavarok szakszerű, gyors elhárításában, működési hiányosságok feltárásában, a munkamódszerek javításában
  • Rendszeresen felméri a karbantartási feladatokat, állagfelmérést végez, javaslatot tesz felújítási, átalakítási munkálatokra. a termelésben résztvevő gépek telepítésére, áthelyezésére és állagmegóvására
  • Felújítások, korszerűsítések kivitelezéséhez az ajánlati felhívásokat kidolgozza, versenyezteti, értékeli, szerződéseket előkészíti
  • Elkészíti a karbantartási- és átalakítási terveket, gondoskodik azok végrehajtásáról
  • Felelős a feladatok ellátásához szükséges dokumentációk, utasítások elkészítéséért, nyilvántartásáért, megőrzéséért és naprakészen tartásáért
  • Kiemelten foglalkozik a CNC gépek hatékonyságának növelési lehetőségével, különös tekintettel az állásidők csökkentése területén
  • Felelős a technológiai és munkafegyelem és a minőségbiztosítási követelmények betartásáért és betartatásáért
  • Operatív döntéshozatal a tervektől való eltérés esetén

Elvárások:

  • Elsősorban gépészeti és/vagy fémmegmunkálásban szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • Jó szervező és irányító készség
  • Karbantartási és/vagy termelési egység irányításában, koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Nyitott kommunikációjú, lendületes és ambiciózus személyiség
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, proaktivitás, csapatszellem, igény és képesség a tanulásra, fejlődésre

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása