Ugrás a tartalomra

Karbantartási koordinátor

Az Ön új cége

Karbantartási koordinátort keresünk dinamikusan fejlődő partnerünk Budapesti csapatába. A cég különleges épületekből álló, saját tulajdonú ingatlanok karbantartására keresi az új munkatársat, vecsési lokációban.

Az Ön új pozíciója

A karbantartási koordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • karbantartási szerződések felülvizsgálata
  • ingatlanok telepítésének, beüzemelésének helyszíni felügyelete, karbantartási igények megismerése
  • garanciális javítási munkálatok koordinálása
  • területéhez tartozó berendezéslisták gondozása, új rendszerek integrálása
  • berendezések javítása, felújítása
  • üzemeltetési tevékenység koordinálása
  • karbantartási tervek megfelelő követése
  • dokumentumok összeállítása az elvégzett munkálatokról
  • karbantartási ütemtervek összeállítása
  • költségbecslés és pénzügyi tervek készítése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Gépészmérnök vagy épületgépész mérnök végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Excel készségek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat partnerünktől?

  • különleges projektek
  • befogadó, támogató csapat
  • hosszútávú foglalkoztatás
  • változatos feladatok és projektek
  • kiemelkedő juttatások: alapbér (bruttó 800.000 HUF) + telefon + laptop + kulcsos autó

Mit kell tennie most?

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el legfrissebb szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása