Ugrás a tartalomra

Elektromos karbantartó (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk csapatába keresünk bővülés miatt kollégát az alábbi munkakörbe:

Pozíció leírása:Általános elektromos karbantartási feladatok ellátása a termelő berendezéseken, megmunkáló gépeken és összeszerelő sorokon;
Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően;
Segít a karbantartási tervek összeállításában a gépekre és berendezésekre vonatkozóan;
Hibakeresés elvégzése a meghibásodott berendezéseken és részvétel hiba elhárításában;
Ellenőrzi és felügyeli a külsős vállalkozók munkáját, szükség esetén segíti őket;
Az elvégzett feladatok dokumentálása elektronikus formában (karbantartási szoftver);
Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen, stb.);
Együttműködés társosztályokkal és a mechanikus karbantartókkal.Követelmények: Középfokú szakirányú végzettség (erősáramú);
Alapszintű mechanikai ismeretek és gyakorlat;
Hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
Folyamatos műszak (5+2-es munkarend) vállalása.Előny: Alapszintű PLC és szenzortechnikai ismeretek
Gépkezelői jogosítvány kosaras emelőgépre
Targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány és jogosítvány
Alap angol nyelvtudásMunkavégzés helye: Győr régióJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.01.2022

Állás megosztása