Ugrás a tartalomra

Kalibrációs partnermérnök

A National Instruments mérés és automatizálás terén piacvezető multinacionális vállalat. Debreceni központunkban saját hardware termékek gyártásával foglalkozunk.

Vevőink igénye szerint termékeinket kalibrálva juttatjuk el számukra, de természetesen lehetőségük van az utólagos kalibrálásra, illetve újra kalibrálásra is. A szolgáltatást a vevő számára on-site, a vevő telephelyén is tudjuk biztosítani.

Kalibrálással igazoljuk, hogy a termékeink által mért jellemzők pontossága megfelel az elvárt követelményeknek.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Új kapcsolatok építése partnerlaboratóriumokkal
  • Meglévő kalibrációs partnereink menedzselése
  • Partnerek auditálása, látogatása
  • Rendszeres technikai háttértámogatás partnereink számára
  • Rendszeres teljesítménykimutatások készítése
  • ISO 17025 belső auditok elvégzése
  • Metrológiai számításokban való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, vagy fizikus végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • 2-3 éves releváns területen eltöltött tapasztalat
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Utazási hajlandóság 10%

Előnyök:

  • Metrológiai ismeretek
  • Auditori tapasztalat
  • ISO 17025 ismerete (ISO 9001)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
  • Angol nyelv napi szintű használata
  • Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
2 év

Létrehozás dátuma: 28.02.2020