Ugrás a tartalomra

Kábelfeldolgozó - Kecskemét

Svájci tulajdonú kecskeméti partnercégünk számára keresünk

KÁBELFELDOLGOZÓ munkatársakat azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • rendelkezésre álló alapanyag előkészítése
  • termék előírás szerinti elkészítése a meghatározott eszközökkel
  • munkafolyamat során felhasznált anyag beazonosítása
  • munkaterület rendjének, gépek és környezetük tisztaságának fenntartása

Egyéb információk

szállást nem biztosítunk

Elvárások:
  • jó színlátás
  • kézügyesség
  • 1-2 műszak vállalása
Amit nyújtunk:
  • kismama műszak lehetőség kecskeméti céges járattal
  • az első hónaptól cafetéria juttatás
  • teljesítmény, minőség, akkord prémium
  • ötletdíj és hónap dolgozója juttatás
  • ajánlói bónusz
  • munkaruha biztosítása
  • ingyenes céges buszjárat a környező településekről (Kiskunfélegyháza, Tiszaalpár, Lakitelek, Tiszakécske, Szentkirály, Nagykőrös, Kecskemét)
  • tömegközlekedés esetén a bérlet 100%-a kerül visszatérítésre, saját gépjárművel történő munkába járás esetén 15 Ft/km-es támogatás

Kecskemét
Teljes munkaidő
Általános iskola

Frissítés dátuma: 30.06.2022

Állás megosztása