Ugrás a tartalomra

JUNIOR RECRUITER

Nézzük mit tud nyújtani számodra cégünk:

  • Erős szakmai támogatás - csapatvezető kollégáink már több, mint 10 éve űzik a szakmát és tudásukat nem restek átadni
  • Megbecsülés, mind emberi, mind anyagi oldalon – alapfizetésed mellé saját teljesítményedet bónusszal jutalmazzuk, mert nem vesszük készpénznek a kemény munkát és szakmai elhivatottságot
  • Rugalmas munkavégzés – a home office nálunk nem szitokszó, ez hosszútávon sem változik járványhelyzet ide-oda mi biztosítjuk számodra a work-life balance fenntartásának lehetőségét
  • Barátságos, nyitott társaság egy családias vállalatnál – ez nem csak reklámszöveg, szakmánkból adódóan nálunk alap az emberközpontú gondolkodás és az empátia
  • Buda zöldövezetében elhelyezkedő irodaépület, mely nagyon könnyen megközelíthető Budapest szinte bármely részéből
  • Persze van ingyen kávé, tea és rendszeres gyümölcsnapok, csapatépítő programok, de ezt mi már nem tekintjük extrának

Mi az, amit cserébe elvárunk Tőled?

  • Minimum 1 év munkaerő-közvetítő/kölcsönző cégnél szerzett, recruiter vagy researcher tapasztalat
  • Felsőfokú végzettséget, diploma meglétét – mérnökökkel, informatikusokkal és vezető beosztásban dolgozó munkavállalókkal kell majd szakmai interjúkat készítened, tudnod kell majd beszélni több szakma nyelvén is
  • Angol nyelvtudást minimum magabiztos középfokon szóban és írásban. Ügyfélkörünk egy része multinacionális cégekből áll, így ez elengedhetetlen lesz a mindennapi munkád során.
  • Kitartást és eredményorientáltságot – ez a munkakör nem aktatologatásból áll és önmagában az sem lesz elegendő, hogy szeretsz emberekkel kommunikálni. Ennél szakmailag komolyabb ambícióra lesz ide szükséged. Persze fontos az empátia és a jó kommunikáció is, de ezt tekintsük az alapnak.

Konkrét feladataid lesznek:

  • Ügyfeleinkkel egyeztetés a meghirdetésre kerülő pozíció részleteiről
  • Álláshirdetések szövegének megírása, posztolása különböző portálokra
  • Álláskereső adatbázisokban pozícióinkra megfelelő jelöltek felkutatása
  • Állásértesítő hírlevelek megfogalmazása, álláskeresőknek tájékoztatók küldése
  • Önéletrajzok szűrése, megfelelő pályázók továbbítása ügyfeleink számára
  • Ha az alapokkal megvagyunk, toborzási projektjeink teljeskörű menedzsmentjével fogunk megbízni, mely további szakmai feladatok megismerésével jár majd:
  • Pályázók interjúztatása személyes, vagy telefonos formában (jelenleg videóinterjú lebonyolítása)
  • Jelöltek ügyfél felé továbbítása, önéletrajzzal, részletes riporttal
  • Kiválasztási folyamat további menedzselése, ügyfelekkel szoros kapcsolattartás, míg sikeresen be nem töltötted a rád bízott pozíciót

Ha hirdetésünk úgy érzed neked szólt, várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása