Ugrás a tartalomra

Junior Projektmérnök

Multinacionális partnerünk, a GE Aviation Hungary Kft. számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Veresegyház

MUNKAKÖR CÉLJA:

A GE AVIATION Hungary Kft. Telephelyén tervezett gyártógépek és irodaterület átalakítási / átrendezési munkáinak koordinálásának segítése.

FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Új gyártógép telepítése esetén a mérnökségi csapat által specifikált és megrendelt berendezés helyszíni telepítésének koordinálása, a működéshez szükséges betáplálások rákötésének biztosítása (elektromos, sűrített levegő, stb.)
  • Meglévő gyártógépek épületeken belüli átmozgatásának felügyelete, segítése, előre megadott tervek alapján
  • Új gépek telepítésének helyszíni koordinálása, külső vállalkozók segítése (belépés, munkakezdés koordinálása, külső vállalkozó koordinálása.)
  • Az épületeken belül szükséges építészeti és épületgépészeti átalakítások koordinálása
  • Fenti feladatok megoldásához adott esetben belső építészeti átalakítások is szükségesek (elválasztó falak áthelyezése, új irodák kialakítása, stb.).
  • Az adott projektben támogatja a projektmérnök munkáját: specifikácó készítése, ajánlatok kérése, tendereztetés folyamatában.
  • A kiválasztási folyamat támogatása a projektvezető utasításai alapján.
  • A projekt kivitelezése során kapcsolattartás a kivitelezővel és az érintett GE-s társosztályokkal.
  • Egyéb ad hoc adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szükség esetén új kivitelező cégek keresése.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, folyékony magyar nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Műszaki tervező program ismerete (pl. Autocad, Pro Engineer, Solid Edge)

ELŐNY:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektmérnöki tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, multinacionális háttér, biztos munkahely
  • Nemzetközi csapat, egyedülálló projektek
  • Szakmai kihívások, lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére
  • Az alapbéren túl cafeteria, ingyenes céges buszjáratok/bejárás támogatása,
  • Egészségbiztosítás

Veresegyház, 2112 Magyarország
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.12.2022

Állás megosztása