Ugrás a tartalomra

JUNIOR MARKETING ASSZISZTENS

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Marketingkommunikációs feladatok támogatása: hírlevél szerkesztés, közösségi média bejegyzések kezelése, belső kommunikációban aktív részvétel, szövegírás
  • Éves és szezonális termékkatalógusok kivitelezésében való aktív részvétel (adatbázis töltése, fordítások bekérése, termékleírások megírása, elkészült oldalak ellenőrzése)
  • Weboldal frissítése, webshop termékadatok folyamatos karbantartása/aktualizálása
  • Kiállításokra szánt anyagok összekészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Versenytársak elemzése
  • Szoros együttműködés társosztályokkal magyar és angol nyelven
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása

IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA:

  • Minimum középfokon beszélsz angolul
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Van min 1. év tapasztalatod adminisztratív és/vagy kommunikációs területen
  • MS Office ismereteid felhasználói szintűek
  • Proaktív személyiség vagy
  • Nyitott vagy új ismeretek elsajátítására

ELŐNYT JELENT, HA:

  • Van tapasztalatod marketing területen
  • Ismered az O365 alkalmazásokat
  • Nem okoz problémát a hírlevélszerkesztő programok használata (MailChimp, Stripo)
  • Otthonosan mozogsz a Social Media oldalak világában (Facebook, LinkedIn)

AMIT NYÚJTUNK NEKED:

  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Home Office lehetőséget
  • Egészségbiztosítást
  • Jó hangulatú, támogató csapatot

MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:

  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52
  • Hétfőtől péntekig 8:30-17:00 óráig

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 23.09.2022

Állás megosztása