Ugrás a tartalomra

Biztos háttérrel rendelkező fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR KÖNYVELŐ
(15-9982)

pozícióba.

Feladatok:

  • Szállítói számlák kezelése,
  • Szállítói számlák megrendeléssel / szerződéssel való összevetése, egyezés esetén megrendeléshez / szerződéshez való hozzárendelése, eltérés esetén jóváhagyásra továbbítása,
  • Szállítókkal való kapcsolattartás, levelezés, szállítók pénzügyi kérdéseinek megválaszolása,
  • A jóváhagyásra váró szállítói számlák nyomon követése ,
  • Házipénztár kezelés EUR és HUF pénztárra,
  • Havi pénztárriport készítése,
  • Munkavállalói elszámolások.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9982”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

JUNIOR KÖNYVELŐ (15-9982)

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1 év
OKJ képesítés

Létrehozás dátuma: 29.05.2020