Ugrás a tartalomra

Junior gazdálkodási menedzser

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Közép-magyarországi csapatunk új tagját keressük

munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunkként feladataid az alábbiak lesznek:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét
  • elsajátítani a szakmai alapokat, megszerezni a gyakorlati tapasztalatokat
  • a partnerek gazdasági helyzetének folyamatos figyelemmel kísérése
  • behajtási feladatok és minősítések előkészítése, részvétel a lebonyolításban
  • segítségnyújtás a hitelezési kérdésekben
  • támogatni az információáramlást az alközpontok kockázatkezelési területén

Számunkra az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú gazdasági és/vagy agronómiai végzettséggel rendelkezik
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin is társul
  • átlag feletti tárgyalási és konfliktuskezelési képességgel bír
  • látásmódja komplex, megbízhatóan és pontosan végzi munkáját
  • határozott, terhelhető
  • mobilis

Előnyt jelent:

  • mezőgazdasági termelésben és/vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:  a Közép-magyarországi Régió területe (alközpontok: Szászberek, Füzesabony, Dabas, Mezőtúr, Aszód)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • kinevezés után alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon, céges autó)
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Szászberek, 5053 Magyarország
Füzesabony, 3390 Magyarország
Dabas
Mezőtúr, 5400 Magyarország
Aszód, 2170 Magyarország
Tolna
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Pest
Teljes munkaidő
1-2 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 01.12.2021

Állás megosztása