Ugrás a tartalomra

Technical Process Specialist

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik új, dinamikusan fejlődő projekt magyarországi csapatába keresünk ambiciózus, angolul és németül magabiztosan beszélő, informatikai területen jártas és Mainframe-területre betanulni vágyó lelkes szakembereket,  akik a német-indiai-brazil-román-magyar tengelyen szívesen dolgoznának és segítenék a kollégákat, akár fizikailag a helyszínre utazva is. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • eXplain analízis tool üzemeltetése és támogatása
  • Fejlesztési folyamatok és szolgáltatás karbantartása, hatékonyságnövelés (3rd Level Support)
  • Szoftverfejlesztés és tervezés, specifikációk készítése
  • Követelményanalízis és végrehajtás
  • Verziókezelés
  • Bugfixing tevékenység

Elvárások / Requirements

  • Kommunikációképes angol és német nyelvtudás
  • Utazásra való hajlandóság
  • Hosszútávú részvétel a projektben
  • Analitikus készségek összetett környezetben, különböző technikákban

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi projektben való részvétel

Személyiség:

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Terhelhetőség

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Győr-Moson-Sopron
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Fejér
Somogy
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 03.12.2021

Állás megosztása