Ugrás a tartalomra

Junior építész tervező

Az Ön új cége

Junior építész kollégát keresünk építészeti tervezéssel foglalkozó partnerünkhöz Budapestre. A cég középületek, kórházak, szállodák és számos más típusú épülettervezési referenciával rendelkezik, számos miniszteri elismerésben is részesült.

Az Ön új pozíciója

- Tervek feldolgozása és részletrajzok elkészítése ArchiCad-ben
- Szenior és vezető tervező irányítása alatt történő, önálló tervezési feladatok elvégzése
- Vezető tervezővel való együttműködés
- Szakágakkal való kapcsolattartás

 Mire van szüksége a sikerhez?

- Építészmérnök végzettség
- 2-3 éves releváns tervezői tapasztalat
- Önállóságra való hajlandóság
- Design vezérelt attitűd
- Angol nyelvtudás előny

Mire számíthat partnerünktől?

- Izgalmas, szakmai kihívást jelentő projektek
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes bérezés
- Rugalmas munkakör

 Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása