Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Junior Energetikai menedzser munkatársat keresünk (5820)

Magyarország meghatározó élelmiszeripari vállalata energetikai, elsősorban kalorikus energetikusi munkák végzéséhez, folyamatosan bővülő csapatába Junior Energetikai menedzser MUNKAKÖRBE pályakezdő mérnök munkatársakat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Energetikusi feladatok végzése.
  • A cég energetikai stratégiájának végrehajtásában való részvétel.
  • Gázból, biomasszából nyert hőenergia rendszerek üzemeltetésének felügyelete.
  • A biztonságos üzemmenet biztosítása.
  • Új megtakarítási lehetőségek feltárása.
  • Energiafelhasználások tervezése, elemzése.
  • Hatóságokkal, idegen vállalkozásokkal történő kapcsolattartás.
  • Szabadpiaci energiahordózó beszerzések előkészítése.
  • Beszámolók, elemzések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnök/Energetikai mérnök diploma.
  • Közép szintű angol nyelvismeret.
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség.
  • Gyors problémamegoldó képesség, rugalmasság.
  • Teljesítmény-orientáltság, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál.
  • Felelősségteljes munka, és az ezzel együtt járó lehetőség egy nagy sikerek előtt álló projektbe.
  • Szakmai fejlődési lehetőség; a területnek megfelelő képzések.
  • Támogató munkatársi légkör.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök.
  • 13. havi fizetés.

Kecskemét
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása