Ugrás a tartalomra

Junior Big Data adattárház fejlesztő

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Partnerünk adattárház és kapcsolódó szolgáltatásokat szállító csapat Junior Big Data adattárház fejlesztő kollégát keres.

Feladatkör, felelősségek:

Feladatok

· Üzleti igények feldolgozása.

· Adattárház elemzési, tervezési, fejlesztési, tesztelési és üzemeltetési

feladatok tapasztalt mérnökök mellett.

· Dokumentációk készítése.

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

Elvárt:

· Linux operációs rendszer ismerete.

· Linux shell szkript és awk alapszintű fejlesztési tapasztalat.

· Java, Python, Ruby vagy Scala nyelv ismerete.

· Társalgási szintű angol nyelvtudás.

· Jó dokumentációs készségek.

Előnyt jelent:

· Big Data vagy egyéb elosztott rendszer ismerete.

· Linux üzemeltetői tapasztalat.

· Adattárház tervezési és fejlesztési tapasztalat (adatelőkészítés, ETL).

· Java fejlesztési tapasztalat.

· Microsoft SSIS fejlesztési tapasztalat.

· PL/SQL fejlesztési tapasztalat.

· Microsoft üzemeltetői tapasztalat.

· Oracle vagy Microsoft adatbázis környezet mély ismerete.

· Oracle vagy Microsoft BI eszközök ismerete.

· Adatbázis vagy adattárház üzemeltetői tapasztalat.

· Hatékony kommunikáció az üzleti területekkel.

Nyelvtudás:

angol nyel társalgási szintű ismerete

A megbízó cég profilja:

A cég 10 éve alakult és nagyvállalati ügyfelek számára nyújt szolgáltatásokat főleg BI, MI, BIG DATA és RPA témákban. Ezeken a szakmai területeken ügyfelünk a magyarországi piac meghatározó szereplője.

Amit megbízónk kínál:

· Rugalmas időbeosztás.

· Home Office.

· Munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai támogatás.

· Lelkes, összetartó csapat.

· Versenyképes jövedelem.

· Túlnyomórészt remote munka

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: http://www.pbs-job.hu/?pagetype=data_protection&menu_block=for_employees Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.10.2021

Állás megosztása