Ugrás a tartalomra

Junior beszerző - Tatabánya környéke

Feladatkör:
Feladatok:
ˇBeszerzési igények ellenőrzése, feldolgozása, árajánlatok bekérése, kiértékelése, javaslattétel a megfelelő beszállító kiválasztására
ˇMegrendelések rögzítése, nyomon követése
ˇTörzsadatok kezelése: ár, anyagtulajdonság, csomagolási egység, minőségi, szállítási és fizetési feltételek
ˇFolyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal

Végzettség:
Felsőfokú végzettség

Szakmai tapasztalat:
Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Informatika:

Egyéb követelmény:
ˇNémet és / vagy angol nyelv ismerete
ˇFelhasználói szintű számítógépes ismeret
ˇJó kommunikációs készség
ˇTerhelhetőség, határozottság, megbízhatóság
ˇPrecíz, pontos munkavégzés
ˇFelelősségvállalás

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Fejlődő, német érdekeltségű, autóipari termékek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat.

Komárom-Esztergom
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása