Ugrás a tartalomra

Javascript fejlesztő- akár 100% home office igények alapján

Megye: Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Javascript fejlesztőt egy fiatalos, dinamikus csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• Media orientáltságú Web alkalmazások fejlesztése
• Projektekben való részvétel
• Tervek és kivitelezési megoldások készítése
• Feladatok feldolgozása JIRA taszkok alapján
• Támogatott platformok:
*Böngészők
*Samsung és LG Smart TV
*PlayStation / XBOX
*JavaScript SDK készítése
*Chromecast
*8 órás munkaidő

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

• Min 1 éves React fejlesztési tudás
• Type Script használata
• React Extensionök használata
• Erős UI/UX szemléletmód
• JSON, REST API használati tudás
• HTTP protocolok ismerete
• Code repok használata, branching, commit stratégiák
• Erős debugging képességek
• Több éves JavaScript, HTML, CSS fejlesztési tapasztalat
• Figma/Zeplin felhasználói tapasztalat
• Új technológiákra való nyitottság
• Sprintekben történő munkavégzés
• Erős rendszerszemlélet
ELŐNY:
Angular tapasztalat
Material UI ismerete
Svelte keretrendszer ismerete

Nyelvtudás:

Min. erős középfokú angol nyelvtudás (naponta kell használni)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.
Jövőbeni stratégiájuk, hogy a nemzetközi piacokon megszerzett tudást más üzleti vonalon is kamatoztassák, a mesterséges intelligencia alapú rendszerek adatfeldolgozása és üzleti feldolgozásának irányában.
Amit megbízónk kínál:
• Modern iroda
• Home office lehetőség (igények alapján akár 100% HO)
• Nemzetközi környezet, külföldi ügyfelek részére történő fejlesztés
• Szakmailag felkészült helyi és külföldi csapat
• Érdekes és színvonalas projektek
• Macbook Pro számítógép
• Versenyképes fizetés

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.
Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Teljes munkaidő

Frissítés dátuma: 02.07.2022

Állás megosztása