Ugrás a tartalomra

IT SZOLGÁLTATÁS TÁMOGATÓ

Légy részese egy olyan cégnek, akik a világ vezető nagy vállalatainak rangsorában nívós helyet foglal el.

Keresik következő szakemberüket a közös cél megvalósításához.
Ha szeretnél többet megtudni a közös célról, jelentkezz az alábbi pozícióba és tedd fel kérdéseid!

#ITsupport #ITarchitect

Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?

  • Jó hangulatban és fiatalos környezetben dolgozhatsz
  • Munkádat végezheted bárhonnan a cégen belüli jelenlétedre csak heti 1-2 alkalommal számítanak, akkor is rugalmasan 4 órában
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Versenyképes jövedelmet kapsz munkád és tudásod elismeréseként
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal állnak hozzád

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:

  • Rugalmas munkarend
  • Versenyképes fizetés, de kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • Cafeteria
  • Negyedéves/ Féléves juttatás
  • Útiköltség és gumiabroncs támogatás
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • Támogatás különböző alkalmazásokhoz és rendszerekhez, beleértve a végfelhasználói támogatást is
  • A meglévő irodai infrastruktúra (windows alapú), valamint a termelésen belüli informatikai komponensek támogatása
  • Új rendszerek konfigurálása és telepítése
  • Feladataid dokumentálása és beszámolás a belső IT felé
  • Tapasztalatok a vonalkódok bevezetésében IT oldalról
  • Programozási ismeretek MS excelben és/vagy MS hozzáférésben

Várjuk jelentkezésed, ha ezekből legalább 5 igaz rád:

  • Egyetemi informatikus végzettséggel rendelkezel
  • Az MS-Office alkalmazások alapos ismeretével rendelkezel
  • Előnyt jelent, ha folyékony német és/vagy angol nyelvtudásod is van
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol

Munkavégzés helye:

  • Balassagyarmat

Mindent összegezve, várnak a csapatba Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Gabit is a 06303456191 telefonszámon.

Balassagyarmat, 2660 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 14.01.2022

Állás megosztása