Ugrás a tartalomra

Szoftverfejlesztő

Ref.: INTS/9/451

Feladatok:

  • Gyártó berendezések vezérlésének programozása, informatikai rendszerek üzemeltetése, fejlesztése.
  • Felhasználók közvetlen támogatása.
  • Az érvényes IT standardoknak megfelelés ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a cégcsoport IT fejlesztő csoportjával (angol nyelven).
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (programozó, programtervező)
  • Minimum 2 éves termelési környezetben szerzett informatikai, programozási tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Programfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Fogékonyság az új rendszerek és alkalmazások megismerésére
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas szintű programozási nyelv ismerete: C#, C++, QT, .NET, Java programozási nyelv valamelyike
  • Előnyt jelent a Microsoft Windows Server OS és a Linux shell script ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, útiköltség támogatása
  • Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
  • Dolgozói vásárlási rendszer
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben, tréningek
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör
  • Nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Mátészalka, 4700 Magyarország
Teljes munkaidő
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Létrehozás dátuma: 06.01.2022

Állás megosztása