Ugrás a tartalomra
header

IT szoftverfejlesztő

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a "lehetséges" fogalmát! Munkatársaink pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációinkon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Feladatok

  • Gyártó berendezések vezérlésének programozása, informatikai rendszerek üzemeltetése, fejlesztése.
  • Felhasználók közvetlen támogatása.
  • A Kft-nél érvényes IT standardoknak megfelelés ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a cégcsoport IT fejlesztő csoportjával (angol nyelven).
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Jelentkezzen most! A jelentkezési lap kitöltése legfeljebb 10 percet vesz igénybe.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (programozó, programtervező)
  • Minimum 2 éves termelési környezetben szerzett informatikai, programozási tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Programfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • Fogékonyság az új rendszerek és alkalmazások megismerésére
  • Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Magas szintű programozási nyelv ismerete: C#, C++, QT, .NET, Java programozási nyelv valamelyike
  • Előnyt jelent a Microsoft Windows Server OS és a Linux shell script ismerete

A ZEISS munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Carl Zeiss Alapítvány hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Csatlakozzon hozzánk még ma! Holnap már másokat inspirálhat.

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidő
2 év
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 14.09.2021

Állás megosztása