Ugrás a tartalomra

IT szakértő

Ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta Önnek? Terelje hivatalos mederbe az ajánlást, hogy megjutalmazhassuk érte Kollégánkat! Ehhez annyit kell tennie, hogy jelentkezésekor kiválasztja a Munkavállalói ajánlási program pontot és kitölti az ajánló adatait, majd ezután rögtön emlékezteti Munkatársunkat az ajánlási szelvény leadására.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- MS környezetben Hardware, Software komponensek és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése
- központi üzemeltetés „AD” tartományi környezetben és management szoftverrel
- műszaki előkészítő/tervezői feladatok
- önálló optimalizált/automatizált disztribúciós csomagok készítése
- koordinációs feladatok ellátása
- operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support
- a rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, meglévő diploma
- legalább 3 éves nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
- MS Windows operációs rendszerek professzionális ismerete.
- önálló distribúciós csomag, illetve telepítő scriptek készítésében szerzett gyakorlat
- MS Office szoftvercsomag ismerete
- számítógépek hardver-szintű ismerete
- IP hálózatok professzionális ismerete
- alapfokú szakmai angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
- önállóság
- megbízhatóság
- fegyelmezett, precíz munkavégzés
- rendszerszemlélet
- kreativitás
- kiemelkedő problémamegoldó képesség
- proaktivitás
- szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
- ügyfélorientált kommunikációs készség

Amit ajánlunk
- hosszú távú foglalkoztatási biztonság
- támogató munkahelyi légkör
- bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
- vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
- bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
- barátságos csapat
- szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
- korszerű munkaeszközök

Munkavégzés helye
Budapest, vagy Miskolc, vagy Székesfehérvár, vagy Szolnok, vagy Szeged, vagy Győr, vagy Pécs

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-11-07

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

IT szakértő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása