Ugrás a tartalomra

IT support munkatárs / level 1

Magyarország dinamikusan fejlődő állásportálja, a Cvonline.hu fiatalos csapatába keressük új Kollégánkat.

Állásportálként legfőbb célunk, hogy a hirdetési felületeink, valamint toborzási szolgáltatásaink hatékonyságát maximalizáljuk és ezáltal ügyfeleink elégedettségét egy magasabb szintre emeljük.

FELADATOK:

  • Termékfejlesztés koordinálása - SaaS partnership
  • Felmerülő ügyfél igények IT supportja (level 1)
  • Adat transzfer koordinálása (XML és API)
  • CRM integráció támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • PHP, MySQL
  • XML, XPath, XSLT
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs és reportolási készség

ELŐNYT JELENT:

  • Symfony keretrendszer ismerete
  • tapasztalat Drupal 7 környezetben

AMIRE SZÁMÍTHATSZ CSAPATTAGKÉNT:

  • Versenyképes bér
  • Változatos szakmai kihívások
  • Támogató, rugalmas vezetőség
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Home office lehetőség

  • Születésnapi szabadság

  • Kutyabarát munkahely

  • Céges kávé

  • Gyümölcs nap

  • Fiatalos, vidám csapat, ahol a napi humor biztos nem marad el :)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: XIII. kerület, Budapest

Ha szeretnél minket megismerni, hogy meggyőződj arról, valóban itt a helyed, akkor várjuk önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva!

IT munkatárs / Project Manager

Budapest
Pest
Teljes munkaidő
1 év
OKJ képesítés
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 20.09.2022

Állás megosztása