Ugrás a tartalomra

IT support specialist

  • A vállalat informatikai megoldásainak kliens és szerver oldali felügyelete, karbantartása, fejlesztése
  • 2nd line support feladatok ellátása
  • A cégcsoport IT fejlesztéseiben való részvétel az új kolléga kompetenciái, érdeklődése alapján
  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT központtal, szoros együttműködés kialakítása angol nyelven
  • Hardver és szoftver beszerzések, garanciális ügyintézések kezelése
  • Egyéb ad hoc jellegű IT feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • MS környezet (O365, Office alkalmazások, Windows 10, Windows 11, Windows server alapvető ismerete)
  • Alapvető hálózati rendszergazdai ismeretek (TCP/IP, LAN, Switchek konfigurálása)
  • Alapvető pénzügyi és/vagy HR folyamatok ismerete
  • Szoftverfejlesztési, bevezetési projektben való tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Angol napi szinten szóban, írásban
  • B jogosítvány, utazási hajlandóság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Jól felszerelt belvárosi iroda - 2021 Év irodája címet elnyerte
  • Home office - iroda (hibrid) - közel 20 telephely országszerte
  • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Multinacionális vállalati háttér
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Széleskörű béren kívüli juttatások (magas cafetéria, laptop, mobiltelefon) + bónusz

a0t6N000000mo8eQAA

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 09.02.2023

Állás megosztása