Ugrás a tartalomra

ISD specialista

Zöldmezős beruházás keretein belül épülő innovatív technológiával foglalkozó partnercégünk debreceni gyáregységéhez
ISD specialista munkatársat keresünk.

  • Részt vesz különböző, az ISD-vel kapcsolatos projektekben és feladatokban, támogatja a csapatközi projekteket
  • Karbantartás és javítások leszervezése a lakásokban, a folyamatok nyomon követése;
  • Háztartási cikkek számlavezetési felelőssége
  • A szállások pénzügyeinek kezelése
  • Az üzleti utakkal és kiküldetésekkel kapcsolatos folyamatok kezelése
  • Részvétel különböző ISD-vel kapcsolatos projektekben, feladatokban, csapatokon átívelő projektek támogatása
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munkavállalási engedéllyel, tartózkodási engedélyekkel kapcsolatos jogszabályok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Debreceni lakáskeresésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony magyar, felsőfokú angol vagy kínai nyelvtudás
  • Strukturált munkastílus, jó kommunikációs készség
Amit nyújtunk:
  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.07.2024

Állás megosztása