Ugrás a tartalomra

Sales manager

munkatársat keres a Szolnoki irodájába

A CASANETWORK egyik legdinamikusabban fejlődő ingatlanközvetítői hálózata. Cégünk fő profilja az ingatlanközvetítés, amelyhez a CASANETWORK hálózat olyan egyedi hátteret biztosít, aminek köszönhetően az ügyféligényeket professzionális szinten, komplex szolgáltatással tudjuk kielégíteni és ehhez az értékesítői hálózatunknak a legjobb feltételeket biztosítjuk a piacon.

Olyan energikus, ingatlanértékesítési és/vagy értékesítési vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk, aki alkalmasnak érzi magát  egy 10-15 fős értékesítői csapat sikeres vezetésére.

Feladatok:

  • Az iroda teljes körű üzleti tevékenységének megszervezése és irányítása
  • Értékesítési tevékenység bővítése, ügyfélmegtartás, ügyfél akvirálás, illetve annak irányítása
  • Új munkatársak felvétele, betanítása, teljesítményirányítás
  • Rendszeres irodai értekezletek, csoportos oktatások tartása

Követelmények:

  • Min. 2 éves ingatlan értékesítési tapasztalat vagy értékesítési vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és kapcsolatteremtő készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő munkabírás

Amit kínálunk:

  • A piacvezető hálózatoknál elérhető legmagasabb irodavezetői jutalék
  • Irodai költségvetés (marketing, csapatépítés, toborzás)
  • Meglévő ambiciózus csapat
  • Komplex képzési rendszer (értékesítési-; vezetői képzések)
  • Hazánk egyik leginnovatívabb ingatlan-nyilvántartási szoftvere
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier program
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Államilag elismert min. középfokú nyelvvizsga

Munkavégzés helye:

  • Szolnok

Jelentkezés módja: A jelentkezem gombra kattintva!

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidő
2 év
Középiskola

Létrehozás dátuma: 02.12.2021

Állás megosztása