Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Irodai munkatárs – Hitelügyintéző (6385)

Irodai munkatársat keresünk teljes munkaidőben!

Partnerünk több, mint 10 éves múlttal rendelkező, használt autó kereskedelemmel foglalkozó cég, Dunakeszi telephelyére adminisztrációs munkatárs/ hitelügyintéző  kolleginát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező autók iktatása,
  • állapotlapok készítése,
  • szervizkönyvek egyéb dokumentumok fotózás,
  • értékesítők, felvásárlók munkájának támogatása.
  • Alap fizetésen felül jutalékos rendszerben hitel közvetítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bűntetlen előélet.
  • Kulturált megjelenés.
  • Csapat szellem.
  • Megbízható munkaerő.
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Használt, vagy új autós szakterületen szerzett tapasztalat.
  • Biztosítás és hitelközvetítői bizonyítvány megléte.
  • Német, Angol, Lengyel nyelv ismeret.
  • Banki szoftverek felhasználó színtű ismerete (BAF, CIB, Cofidis, Merkantil,).
  • Hitelközvetítésben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Kellemes környezet.
  • Fiatalos csapat.
  • Dinamikusan fejlődő fizetés.

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 04.02.2022

Állás megosztása