Ugrás a tartalomra

Irodai asszisztens

Faanyagokat forgalmazó budaörsi telephelyünkre keresünk kollégát

munkakörbe!

Az állás betöltésének feltételei:

  • Amennyiben  szereted a folyamatos kihívásokat és ezek a helyzetek motiválnak
  • Nem vársz a feladatra, hanem elébe mész
  • Rendszerető vagy és igényled is hogy a rád bízott dolgok rendben legyenek
  • Változatos feladatok, irodai illetve kereskedelmi feladatok ellátása közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel.
  • Profi munkakörülmények
  • Főállású, alkalmazotti határozatlan munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Outlook, Excel és Word rendszerek használata, függvények ismerete, kezelése
  • Önállóság, jó problémamegoldó, kommunikációs képesség
  • Beérkező számlák átvétele, iktatása, számlázás
  • Postai és egyéb küldemények indítása, fogadása, rendszerezése és iktatása
  • Dokumentumkezelés (iratok iktatása, rendszerezése, elektronikus nyilvántartások kezelése)
  • Számlázó és készletnyilvántartó program ismerete

Amit kínálunk:

  • Pontos fizetés a hónap elején
  • Egy olyan munkahely ahol fontos vagy és számítasz
  • Fiatalos munkalégkör.
  • Elismerik a munkádat és ezt anyagiakban is támogatják
  • Hosszútávú munkahely ahol biztonságban érezheted magad
  • Nem vagyunk multi, de piacvezetők akarunk lenni

Előny a faanyag ismeret.

Családias hangulatú, több éves múlttal rendelkező kisvállalkozás vagyunk, hosszú távon gondolkodó, reális bérigénnyel jelentkező kollégát keresünk, akivel jó együtt dolgozni.

Ha magadra ismertél jelentkezz most egyszerűen – gyorsan fényképes önéletrajzoddal!

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal.

Kérjük küldje el bérigényt is tartalmazó önéletrajzát.

Budaörs
Budapest
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 01.03.2020