Ugrás a tartalomra

Egy világszínvonalú, magas presztízzsel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

INTERNATIONAL HR PROCESS CONSULTANT (16-2846)
pozícióba.

Pozíció leírása:

  • HR folyamatok optimalizálása,
  • Fejlesztési lehetőségek azonosítása,
  • Folyamatok automatizálásának növelése,
  • Benchmarking előmozdításában való közreműködés,
  • Kollégákkal globális szinten való együttműködés.

Elvárások:

  • HR területen és folyamatok optimalizálásában szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás,
  • Lean szemléletmód,
  • Változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bér és cafeteria,
  • Magas arányú home office,
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőségek,
  • Szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet.

humán erőforrás, trainer, coach, consulting, hr shared services, HRSS, folyamatfejlesztés, folyamat automatizálás, SSC, nemzetközi HR support, SAP, global mobility, change management, változásmenedzsment, hr automation, hr systems, specialist, hr operations, policy
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.06.2024

Állás megosztása