Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Ingatlanfenntartási munkatárs (5841)

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalata

ingatlanfenntartási munkatárs

pozícióba munkatársat keres teljes munkaidőben.

Munkavégzés helye:

Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját és bérelt ingatlanok energiafelhasználással kapcsolatos számlák és adatok kezelése, rögzítése.
  • A felmerülő és folyamatos karbantartási munkák megszervezése.
  • A rögzített adatokból kimutatásokat készít, amelyekkel hozzájárul a döntés meghozatalához.
  • Rendszeres adatszolgáltatások elkészítése.
  • Szükség szerint intézi az adminisztrációval kapcsolatos ügyeket, dokumentál, táblázatokat hoz létre.
  • A bérbeadókkal és szolgáltatókkal folyamatosan kapcsolatot tart, szükség esetén számlaegyeztetéseket végez, adatokat egyeztet.
  • Közreműködik a szerződések megkötésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználó szintű ismerete
  • Rendszerlátás, elemző képesség
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Ingatlanfenntartási, üzemeltetési munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát és rugalmas hozzáállást.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 21.10.2021

Állás megosztása