Ugrás a tartalomra

Ingatlanfenntartási és üzemeltetési munkatárs (Budapest) (3867)

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalata Ingatlanfenntartási és üzemeltetési munkatárs pozícióba munkatársat keres teljes munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját és bérelt ingatlanok energiafelhasználással kapcsolatos számláinak rögzítése és az adatok kezelése.
  • A rögzített adatokból kimutatások készítése, amelyek hozzájárulnak a vezetői döntések meghozatalához.
  • Rendszeres, hivatalos és belső szervezeti adatszolgáltatások elkészítése.
  • A bérbeadókkal és szolgáltatókkal folyamatos kapcsolattartás, szükség esetén számlaegyeztetések és adategyeztetések elvégzése.
  • Közreműködő szerep vállalása a szerződések megkötésében, beleértve az előkészítést, egyeztetést, jogi véleményeztetést.
  • Az eseti és rendszeres karbantartási munkák megszervezése, együttműködve a társaság társosztályaival.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználó szintű ismerete
  • Rendszerlátás, elemző képesség
  • Magabiztos kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Stabil, kiszámítható munkáltatói hátteret
  • Világos és egyértelműen kommunikált jövőképet, ehhez kapcsolódó területi célokat és cselekvési terveket
  • Támogató csapatot

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 29.07.2021

Állás megosztása