Ugrás a tartalomra

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Érdeklődést mutat az ingatlanértékesítés felé?

Szeretne egy sikeres, megbízható csapat tagja lenni?

Megfelelő anyagi és erkölcsi elismerésre vágyik?

Amennyiben ezekre a kérdésekre IGEN a válasza, akkor aknázzuk ki közösen az ingatlanpiacban rejlő lehetőségeket!

Várjuk jelentkezését a Duna House, Debrecen, Csapó utcai irodájába:

pozícióba

Milyen feladatai lesznek az új munkatársunknak?

  • Új és használt lakóingatlanok közvetítése, értékesítése.
  • Eladó ingatlanok felkutatása és megbízáskötések.
  • Eladó és vevő közötti ügylet koordinálása.

Milyen elvárásaink vannak?

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Ügyfél és sikerorientált gondolkodásmód.
  • Mobilitás, nagy munkabírás, kitartás, szorgalom.

Mi jelenthet előnyt?

  • Megnyerő, megbízható személyiség.
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat.
  • Jogosítvány és személygépkocsi.

Milyen érvek szólnak mellettünk?

  • Professzionális szakmai háttér.
  • Folyamatos képzési rendszer.
  • Rugalmas, egyénre szabható időbeosztás.

Milyen juttatásokat kínálunk?

  • Garantált jövedelmet + teljesítményarányos jutalékot.
  • Extra értékesítői bónuszokat.
  • Marketing és oktatási támogatást.

Találja meg hivatását nálunk!

Legyen Ön, sikeres csapatunk legújabb tagja!

Várjuk fényképes önéletrajzát!

Debrecen
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidő
Tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Létrehozás dátuma: 25.11.2021

Állás megosztása