Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Ingatlan értékesítő (2680)

Felvétel! Indul!

Mindenkiben él a vágy:

hogy azt csinálja mindennap amit szeret,  / Megbízónk azt csinálja
hogy változatos legyen minden perce amit a munkájával tölt,  / Megbízónknak az,
hogy hasznosnak érezze a napi tevékenységét,  / Megbízónk ezt érezi, tudd,
hogy folyamatosan fejlődhessen, / állandóan képzik magukat,
hogy egy kitűnő, támogató közösséghez tartozzon, / ide várnak
hogy lássa, jó irányba halad a karrierje, / Ők látják
hogy jobb mínőségben éljen!

Bennük élt a vágy! Létrehoztuk!

Benned is él a vágy? Tapasztald meg Te is!

A felvétel indul!

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladó ingatlanok felkutatása
  • Kapcsolatfelvétel ügyfelekkel
  • Megbízási szerződés megkötése
  • Hirdetési anyag összeállítása
  • Potenciális ügyfelekkel együttműködés az ingatlanok eladásával kapcsolatban
  • Adás-vételi szerződések előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Ápolt megjelenés
  • Precizitás
  • Magas stressztűrő képesség
  • Kimagasló empátia
  • Magas EQ szint
  • Vállalkozói gondolkodásmód

Előnyök:

  • Mindíg változatos munka (nincs két egyforma ügylet)
  • Jó irodai hangulat
  • Élményekben gazdag munka és csapat
  • Saját időbeosztás (nincs klasszikus munkaidő)
  • Hosszú távon tervezhető karrier szintek
  • Anyagi stabilitás
  • Nagyfokú szabadság

Amit nyújtunk:

Légy Te is szerelmes abba amit csinálsz!

Partnerünk az!

A kezdeti, tanuló időszakban mentor fogja végig a kezed, így sokkal gyorsabban elsajátíthatod az alapokat.

A továbbfejlődés érdekében, folyamatosan képeznek Téged, no meg Önmagukat is.

Többlépcsős, progresszív karrier rendszerük van, így gyorsabban és hatékonyan fejlődsz.

Stabil, biztonságos bevételhez jutsz, amit az átlátható jövedelemsávok miatt előre tervezhetsz.

Személyre-szabott és rugalmas munkarendet alakíthatsz ki önmagadnak.

Mi az ami nem tudnál szeretni ezen?

Ne halogass! Jelentkezz most

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 29.10.2021

Állás megosztása