Ugrás a tartalomra

Infrastruktúrális Előkészítő Mérnök

Az Ön új cége
Befektetéssel és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik. Nemzetközileg elismert, hazai piacvezető vállalat sokoldalú, változatos volumenű projektjeivel állandó, aktív résztvevője a hazai építőipai és ingatlanfejlesztő piacnak.

Az Ön új pozíciója

  • Árajánlatokkal kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása
  • Teljesítési igazolások, szerződések készítése
  • Dokumentumok, tervek kezelése
  • Projektek pénzügyi nyomon követése
  • Kapcsolattartás, adminisztratív támogatás

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Építőmérnök végzettség, infrastruktúra szakirány
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Alapos, igényes munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás, költségbecslői/költségellenőri tapasztalat előny

Mire számíthat Partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Mit kell most tennie?
Amennyiben érdekesnek találta a pozíciót, kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk szakmai önéletrajzát.

Budapest
Teljes munkaidő

Létrehozás dátuma: 18.10.2021

Állás megosztása