Ugrás a tartalomra

Infrastruktúra fenntartás és fejlesztés vezető

A leendő munkatárs feladatai:

  • Ellátja az Infrastruktúrafenntartási üzemek irányítását, közreműködik a tevékenységek éves költségkereteinek tervezésében, azok tárgyi időszakban történő felhasználásait ellenőrzi, szükség esetén a források belső átcsoportosítását vagy többlet források igénylését kezdeményezi.
  • Kidolgozza az infrastruktúra hiba és zavarelhárítás teljesítmény            mérőrendszerének, értékelésének rendszerét, ellátja működésének felügyeletét, megteszi a szükséges hálózati intézkedéseket.
  • Elvégzi az infrastruktúrafenntartási tevékenység hatékonyságának folyamatos elemzését, a szolgáltatási színvonal és üzembiztonság növelését célzó programok kidolgozását.
  • Irányítja a helyiséggazdálkodási feladatok ellátását, továbbá javaslatot tesz a hasznosítható ingatlanok és építményeik értékesítésére vagy bérleti hasznosítási célú koncepciójára.
  • Felelős az infrastruktúrafenntartási tevékenységhez kapcsolódó eszköz, hálózati karbantartás, szolgáltatás beszerzési projektek során a műszaki tartalom, becsült érték meghatározásáért, a műszaki dokumentáció összeállításáért és határidőre történő átadásáért az Üzemeltetési és beszerzési koordináció részére

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, műszaki),
  • legalább 5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • minimum 1 év vezetői tapasztalat.

A munkavégzés helye:

Budapesti központtal Magyarország területe.

A munkaidő típusa:

teljes munkaidő

A munkaviszony időtartama:

határozatlan idejű munkaviszony

A munkakör betölthető:

A jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • munkavállalók részére ingyenes utazási lehetőség a társaság járatain.

A jelentkezést 2020. december 10-ig az „infrastruktúra fenntartás és fejlesztés vezető” pozíció megjelölésével várjuk.

Adatvédelmi tájékoztató: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem

Budapest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat, diákmunka
3 -5 év munkatapasztalat
Főiskolai végzettség

Létrehozás dátuma: 04.02.2021